IMAGE

HISTORIE

Módní značka VIGOSS byla založena panem Mehmedem Bulurem v roce 1996 v Turecku. Za krátkou dobu své existence se dynamicky rozvinula v perspektivní a oblíbenou modní značku. Od roku 1998 tuto značku v ČR a SR zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ s.r.o., která od této doby začala budovat velkoobchodní síť odběratelů a zároveň vlastní maloobchodní prodejny pod označením VIGOSS JEANS.

KOMUNIKACE

Své obchodní partnery a zákazníky oslovujeme prostřednictvím barev červená, černá a stříbrná, které jsou nedílnou součástí moderního a nadčasového designu obchodních prostor společnosti a prodejen VIGOSS JEANS.

SMĚR

Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně, ale zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru i kvalitní materiály, snaží se o slušivou módu nejen pro mladé, ale i pro ty, kteří se cítí být mladí. Neustále se zvyšující prodejnost výrobků značky VIGOSS svědčí o tom, že se tento záměr daří plnit…

JOSSI je nová značka založená v roce 2016 Ing. Josefem Koskem, který již 20 let velmi úspěšně zastupuje na českém a slovenském trhu tureckou značku VIGOSS. Vytvořením vlastní značky JOSSI tak zúročil své 25leté zkušenosti s podnikáním v oděvním světě.

Od svého založení značka JOSSI rychle a úspěšně doplnila pánský módní trh o mikiny, svetry, trika, košile a vesty.

JOSSI se specializuje především na pánské mikiny a pola trika. Vynikají svým zpracováním do posledního detailu a vysoce kvalitními materiály především mercerovanou bavlnou.

Střihy značky drží krok s módními trendy a volnočasově laděná kolekce zajistí, že se budete cítit po celý den příjemně a stylově.